Marketing

Jak zaistnieć w sieci?

Nikt nie ma chyba wątpliwości co do tego, jak olbrzymie możliwości zapewnia nam internet. Wykorzystujemy go niemal w każdej dziedzinie naszego życia, począwszy od relaksu i rozrywki, a na pracy kończąc. Nic więc dziwnego, że znalazł on zastosowanie również w marketingu. Istnieje wiele agencji interaktywnych, które skupiają się na tworzeniu wizerunku firmy i jej kampanii reklamowej w internecie.
Sam proces jest bardzo kompleksowy i najczęściej rozpoczyna się od projektowania strony internetowej. W zależności od naszych preferencji może być to prosta strona pełniąca rolę wizytówki, jak również rozległy portal, z mnóstwem informacji, zdjęć i multimediów. Oprócz tego, agencje interaktywne są w stanie prowadzić kampanie reklamowe, czy też np. zajmować się pozycjonowaniem, czyli krótko mówiąc podnoszeniem pozycji naszej strony w rankingach Google.
W ostatnich czasach bardzo popularne stały się również strony fanpage – zakładane na portalach społecznościowych i skupiające się na promocji danej marki lub usługi. W wielu przypadkach prowadzone są one w sposób bardzo luźny, dzięki czemu trafiają do wielu osób w różnym wieku.

Categories: Marketing

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Przejdź do paska narzędzi